F

Bowling Achievements

Player Grade Opposition Round Season
Russell Muir D Beaconsfield 3 1991/92
Chad McKie* U/14 Upper Beaconsfield 10 1992/93
John O'Conner-Byrne C Pakenham 4 1994/95
Richard Baker (Double) E Cardinia 2 1999/00
Shaun Tidball* U/12 Devon Meadows 5 2003/04
Marcus Beaver F Emerald 9 2005/06
James Laughlen-Glen B Upper Pakenham 5 2006/07
Marcus Beaver* U/17 Nyora 5 2006/07
Calab Boswell* U/15 Tooradin/Koo Wee Rup 2 2007/08
Craig Boswell A Beaconsfield 6 2008/09
Marcus Beaver* U/17 Catani 10 2008/09
Nivin Sathyajith* U/13 Nyora 3 2011/12
Dale Cunliffe B Officer 5 2011/12
Kayden McLeod* U/13 Devon Meadows 11 2012/13
Johnee Cuthbertson F Pakenham Upper 2 2014/15
Peter Jessop B Devon Meadows 4 2015/16
* : achieved as a junior
Player Figures Round Opposition Grade Season
Phil Worker 13/67 3 Clyde C 1984/85
Michael Shepherdson 11/26 3 Rythdale E 1985/86
Jim Hedrick 10/49 2 Upper Pakenham F 1985/86
John Hattam 10/73 7 Devon Meadows D 1987/88
Harry Smith 12/48 7 Rythdale E 1988/89
David Pirotta 12/38 7 Upper Beaconsfield E 1990/91
Maurice Dalton 10/34 5 Nar Nar Goon D 1990/91
Grant Mills 15/78 8 Officer A 1993/94
Peter Sprie 10/114 5 Catani E 1995/96
Richard Baker 12/67 1 Pakenham E 1998/99
Richard Baker 10/58 2 Cardinia E 1999/00
Nathan Beaver* 10/25 2 Nyora U/16 2005/06
Scott Kunziak 10/66 2 Upper Pakenham D 2007/08
Scott Strang 10/71 3 Catani C 2008/09
Agyapal Sidhu 13/71 6 Nar Nar Goon B 2015/16
Grant Mills 10/68 13 Nyora E 2016/17
* : achieved as a junior
Player Figures Round Opposition Grade Season
Phil Worker 8/50 5 Tooradin/Cardina C 1984/85
Phil Worker 7/24 3 Clyde C 1984/85
Mike Shepherdson 7/24 6 Clyde E 1984/85
Brett Jackson 7/79 5 Upper Pakenham D 1986/87
Harry Smith 9/23 7 Rythdale E 1988/89
Phil Cassidy 7/19 Semi-Final Upper Pakenham D 1988/89
David Pirotta 7/33 10 Pakenham C 1988/89
Graeme Wilby 7/97 9 Clyde C 1989/90
David Pirotta 8/22 7 Upper Beaconsfield E 1990/91
Richard Murphy 8/41 11 Lang Lang B 1990/91
Maurice Dalton 7/15 5 Nar Nar Goon D 1990/91
Maurice Dalton 7/53 Semi-Final Clyde D 1990/91
Grant Mills 9/48 8 Officer A 1993/94
Johnee Cuthbertson 7/19 5 Devon Meadows E 1993/94
Danny Lavigne 7/33 5 Clyde A 1994/95
Darren Irby 7/39 9 Cardinia B 1994/95
Martin Donaldson 8/17 3 Devon Meadows A 1995/96
Maurice Dalton 7/40 11 Beaconsfield E 1995/96
Johnee Cuthbertson 7/66 8 Catani C 1996/97
Maurice Dalton 8/51 8 Gembrook E 1997/98
Martin Donaldson 7/18 4 Upper Beaconsfield A 1997/98
Scott Kunziak 7/56 1 Nar Nar Goon E 1997/98
Richard Baker 7/18 2 Cardinia E 1999/00
Rick Dennerley 7/18 9 Tooradin A 2001/02
Rick Dennerley 7/46 10 Lang Lang A 2001/02
Michael Querios 7/65 11 Gembrook B 2001/02
Brendon Fairlam 7/119 10 Tooradin D 2002/03
Scott Kunziak 7/27 10 Kilcunda Bass C 2004/05
Trevor Lewtas 7/59 9 Emerald C 2004/05
Martin Donaldson 7/9 4 Clyde B 2005/06
Nathan Beaver* 7/12 2 Nyora U/16 2005/06
Jess Mathers 7/54 7 Emerald B 2005/06
Jess Mathers 7/95 8 Nyora B 2005/06
Grant Pearson 8/7 10 Cranbourne Meadows D 2006/07
Jess Mathers 7/47 4 Beaconsfield A 2006/07
Robert Strang 7/101 10 Koo Wee Rup E 2006/07
Scott Kunziak 7/39 2 Upper Pakenham D 2007/08
Scott Strang 7/13 3 Catani C 2008/09
Josh Colomer 7/30 10 Emerald E 2009/10
Jess Mathers 8/72 13 Devon Meadows District 2010/11
Shannon Mathers 7/71 12 Emerald District 2010/11
Jess Mathers 7/31 7 Pakenham Upper Premier 2013/14
Trevor Lewtas 7/26 Semi-Final Pakenham E 2013/14
Luke Bee-Hugo 8/29 12 Beaconsfield E 2013/14
Jess Mathers 8/5 3 Upper Beaconsfield Premier 2013/14
Jess Mathers 7/37 4 Koo Wee Rup Premier 2014/15
Agyapal Sidhu 9/25 6 Nar Nar Goon B 2015/16
Grant Pearson 7/72 5 Gembrook B 2015/16
Johnee Cuthbertson 7/54 5 Upper Beaconsfield F 2015/16
* : achieved as a junior
Player Figures Round Opposition Grade Season
Phil Worker 5/31 1 Upper Beaconsfield C 1984/85
Phil Worker 5/32 2 Koo Wee Rup C 1984/85
Phil Worker 7/24 3 Clyde C 1984/85
Phil Worker 6/43 3 Clyde C 1984/85
Michael Shepardson 6/5 3 Rythdale E 1984/85
Michael Shepardson 6/21 4 Tooradin/Cardina E 1984/85
Brett Jackson 5/23 4 Tooradin/Cardina E 1984/85
Phil Worker 8/50 5 Tooradin/Cardina C 1984/85
Michael Shepardson 7/24 6 Clyde E 1984/85
Gus Smith 5/50 10 Lang Lang C 1984/85
Jim Hendrick 5/7 2 Pakenham Upper F 1985/86
Jim Hendrick 5/42 2 Pakenham Upper F 1985/86
Michael Shepardson 5/21 3 Rythdale E 1985/86
David Pirotta 5/10 4 Upper Beaconsfield F 1985/86
Michael Cook 5/14 5 Pakenham Upper E 1985/86
Phil Cassidy 5/21 6 Narre Warren B 1985/86
Phil Cassidy 5/39 7 Rythdale B 1985/86
Phil Worker 5/42 10 Cranbourne Meadows B 1985/86
Harry Smith 5/44 10 Clyde E 1985/86
Colin Baker 6/30 3 Pakenham Upper C 1986/87
Mick Martino 5/54 3 Tooradin/Cardina D 1986/87
Brett Jackson 7/79 5 Pakenham Upper D 1986/87
Shaun Peebles 5/66 7 Devon Meadows D 1986/87
Harry Smith 6/28 8 Beaconsfield D 1986/87
Gus Smith 5/39 9 Nar Nar Goon C 1986/87
Colin Baker 6/49 10 Narre Warren C 1986/87
John Hattam 5/8 4 Officer D 1987/88
M.Hawker 5/17 4 Officer D 1987/88
John Hattam 6/54 7 Tooradin/Cardina D 1987/88
Phil Cassidy 6/24 7 Pakenham E 1987/88
Phil Cassidy 6/34 10 Narre Warren D 1987/88
Vaughan Longmate 5/28 1 Clyde C 1988/89
David Pirotta 5/21 3 Narre Warren East C 1988/89
Ken Rickard 5/36 4 Pakenham Upper D 1988/89
Maurice Dalton 5/15 4 Pakenham Upper E 1988/89
Shane Dalton 5/18 5 Beaconsfield E 1988/89
Maurice Dalton 5/10 6 Upper Beaconsfield E 1988/89
Harry Smith 9/23 7 Rythdale E 1988/89
Maurice Dalton 5/35 7 Rythdale E 1988/89
John Fisher 6/35 9 Devon Meadows E 1988/89
David Pirotta 7/33 10 Pakenham C 1988/89
Maurice Dalton 6/31 13 Pakenham Upper D 1988/89
Phil Cassidy 7/19 Semi-Final Upper Beaconsfield D 1988/89
Maurice Dalton 5/33 Semi-Final Devon Meadows E 1988/89
Maurice Dalton 5/44 Grand Final Hampton Park E 1988/89
John O'Conner-Byrne 5/61 3 Hampton Park C 1989/90
John O'Conner-Byrne 5/32 4 Narre Warren C 1989/90
Shane Dalton 5/4 5 Tooradin/Cardina C 1989/90
Simon Blake 5/27 5 Nar Nar Goon D 1989/90
Glen Beswick 6/69 5 Clyde E 1989/90
Graeme Wilby 7/97 9 Clyde C 1989/90
Shane Johnston 6/44 10 Rythdale E 1989/90
Jim Hendrick 5/14 3 Rythdale E 1990/91
Richard Murphy 5/54 4 Hampton Park C 1990/91
Ron Hughes 5/26 5 Pakenham Upper B 1990/91
Maurice Dalton 7/15 5 Nar Nar Goon D 1990/91
Colin Baker 6/59 6 Pakenham Upper E 1990/91
Dion Olszewski 5/11 6 Pakenham Upper E 1990/91
David Pirotta 8/22 7 Upper Beaconsfield E 1990/91
Ian Fullar 6/26 7 Upper Beaconsfield E 1990/91
Richard Murphy 6/33 9 Beaconsfield B 1990/91
Richard Murphy 5/53 10 Clyde C 1990/91
Richard Murphy 8/41 11 Lang Lang B 1990/91
Maurice Dalton 5/38 11 Beaconsfield D 1990/91
John Fisher 5/31 11 Beaconsfield E 1990/91
Richard Murphy 6/66 Semi-Final Officer B 1990/91
Maurice Dalton 7/53 Semi-Final Clyde D 1990/91
John Fisher 5/65 Semi-Final Clyde E 1990/91
Jason Viney 6/35 4 Rythdale E 1991/92
Richard Murphy 5/36 5 Hampton Park B 1991/92
Steve Evans 5/43 5 Devon Meadows E 1991/92
Richard Murphy 6/46 6 Pakenham Upper B 1991/92
Scott Christian 5/22 6 Officer E 1991/92
David Pirotta 5/66 6 Officer E 1991/92
John Fern 5/12 8 Pakenham E 1991/92
Shane Harris 5/53 11 Narre Warren C 1991/92
David Pirotta 5/22 12 Pakenham Upper E 1991/92
Shane Johnston 6/51 5 Pakenham D 1992/93
Grant Mills 5/25 7 Nar Nar Goon C 1992/93
Steve Marshall 6/31 10 Koo Wee Rup E 1992/93
Ricky Brown 6/20 11 Clyde B 1992/93
Richard Murphy 5/30 Semi-Final Catani B 1992/93
Rob McDonald 5/44 Semi-Final Tooradin C 1992/93
Rob McDonald 6/56 Grand Final Beaconsfield C 1992/93
Jason Viney 5/23 11 Pakenham Upper E 1992/93
Maurice Dalton 6/26 3 Narre Warren E 1993/94
Steve Harris 5/31 4 Narre Warren East C 1993/94
Nigel Morris 5/34 4 Nar Nar Goon E 1993/94
Johnee Cuthbertson 7/19 5 Devon Meadows E 1993/94
Grant Mills 5/53 6 Upper Beaconsfield A 1993/94
Grant Mills 9/48 8 Officer A 1993/94
Grant Mills 6/29 8 Officer A 1993/94
Johnee Cuthbertson 5/13 8 Upper Beaconsfield E 1993/94
Trevor Bodde 6/94 3 Catani A 1994/95
Shane Dalton 6/32 3 Cockatoo C 1994/95
Johnee Cuthbertson 6/75 3 Pakenham D 1994/95
Leo Hussy 5/38 4 Officer B 1994/95
Danny Lavigne 7/33 5 Clyde A 1994/95
Steve Leeson 5/39 5 Upper Beaconsfield D 1994/95
Darren Irby 5/40 6 Clyde B 1994/95
Phil Cassidy 6/22 8 Nyora D 1994/95
Darren Irby 7/39 9 Cardina B 1994/95
Brad Cook 5/31 10 Lang Lang B 1994/95
Darren Irby 5/50 11 Devon Meadows B 1994/95
Mark Haywood 5/44 1 Upper Beaconsfield A 1995/96
Stan Cook 5/21 1 Hampton Park E 1995/96
Danny Lavigne 5/58 2 Tooradin A 1995/96
Martin Donaldson 8/17 3 Cranbourne Meadows A 1995/96
Jason Viney 5/28 4 Hampton Park D 1995/96
Peter Sprie 6/59 5 Catani E 1995/96
Danny Lavigne 6/76 7 Beaconsfield A 1995/96
Scott Christian 5/28 7 Beaconsfield B 1995/96
Craig Prescott 5/44 8 Catani A 1995/96
Phil Cassidy 6/64 8 Lyndhurst Vikings B 1995/96
David Johnson 5/23 8 Cardina D 1995/96
Peter Sprie 6/47 8 Pakenham E 1995/96
Tony Clarke 6/66 9 Cardina B 1995/96
Matthew Dalton 5/47 10 Devon Meadows E 1995/96
Maurice Dalton 7/40 11 Beaconsfield E 1995/96
Matthew Dalton 5/64 Grand Final Pakenham Upper E 1995/96
Martin Donaldson 5/3 2 Nar Nar Goon A 1996/97
Kelly Shiels 5/27 3 Lang Lang A 1996/97
Craig Prescott 5/25 3 Cardina B 1996/97
Johnee Cuthbertson 6/50 3 Clyde C 1996/97
Richard Baker 5/30 6 Nyora D 1996/97
Colin Barrie 5/83 8 Cranbourne Meadows A 1996/97
Johnee Cuthbertson 7/66 8 Catani C 1996/97
Darren Smith 6/28 8 Pakenham Upper D 1996/97
Mal Lees 6/49 8 Devon Meadows E 1996/97
Jason Viney 5/28 9 Pakenham Upper C 1996/97
Peter Sprie 5/64 9 Officer E 1996/97
Craig Prescott 5/38 10 Officer B 1996/97
Matthew Meehan 5/27 11 Catani U/16 1996/97
Scott Kunziak 7/56 1 Nar Nar Goon E 1997/98
Jamie Marra 5/21 2 Nar Nar Goon A 1997/98
Chris Blake 5/40 3 Cranbourne Meadows E 1997/98
Sam Reale 5/15 3 Gembrook F 1997/98
Trevor Powell 5/11 3 Gembrook F 1997/98
Martin Donaldson 7/18 4 Upper Beaconsfield A 1997/98
Sam Reale 5/27 4 Lang Lang F 1997/98
Matthew Meehan 5/7 4 Kilcunda Bass U/16 1997/98
David Johnson 5/36 5 Catani D 1997/98
Peter Lupton 6/14 5 Emerald F 1997/98
Brett Armitage Jnr 5/13 5 Emerald U/16 1997/98
Phil Cassidy 5/32 6 Clyde D 1997/98
Maurice Dalton 8/51 8 Gembrook E 1997/98
Shaun Peebles 6/36 9 Emerald B 1997/98
Richard Baker 5/55 10 Nyora D 1997/98
Trevor Powell 5/87 10 Cranbourne Meadows F 1997/98
Peter Lupton 5/10 10 Cranbourne Meadows F 1997/98
Tim Trettin 5/96 10 Clyde U/14 1997/98
Johnee Cuthbertson 5/10 1 Beaconsfield D 1998/99
Richard Baker 6/22 1 Pakenham E 1998/99
Richard Baker 6/45 1 Pakenham E 1998/99
Danny Lavigne 6/50 2 Koo Wee Rup A 1998/99
Richard Baker 5/13 2 Emerald E 1998/99
Darren Woodman 5/18 2 Catani U/16 1998/99
Jamie Marra 6/56 4 Upper Beaconsfield A 1998/99
Grant Cooper 6/60 4 Officer B 1998/99
Chris Blake 6/36 5 Devon Meadows E 1998/99
Richard Baker 5/39 6 Koo Wee Rup E 1998/99
Sam Reale 5/22 7 Devon Meadows F 1998/99
Tony Clarke 5/60 8 Devon Meadows A 1998/99
Matthew Meehan 6/59 8 Pakenham Upper E 1998/99
Richard Baker 5/61 9 Tooradin E 1998/99
Richard Baker 5/60 Semi-Final Cardina E 1998/99
Jason Waddell 6/34 2 Kilcunda Bass D 1999/00
Richard Baker 7/18 2 Cardina E 1999/00
Jim Lake 5/26 2 Cranbourne Meadows F 1999/00
Robert Sykes 6/33 3 Upper Beaconsfield D 1999/00
Danny Lavigne 6/35 4 Lang Lang A 1999/00
Justin Turnball 6/38 4 Devon Meadows E 1999/00
Richard Baker 6/114 5 Emerald E 1999/00
Jeff Gillespie 5/15 5 Devon Meadows F 1999/00
Richard Baker 6/22 7 Officer E 1999/00
Matthew Meehan 5/38 9 Catani B 1999/00
Jeff Gillespie 5/44 10 Beaconsfield F 1999/00
Shane Johnston 5/45 11 Pakenham Upper D 1999/00
Wayne Bruce 5/28 12 Officer F 1999/00
Johnee Cuthbertson 5/26 4 Emerald E 2000/01
Brendan Fairlam 5/48 5 Officer D 2000/01
Brendan Fairlam 5/61 9 Nar Nar Goon D 2000/01
Matthew Meehan 5/19 10 Clyde A 2000/01
Scott Kunziak 5/64 10 Clyde B 2000/01
Nic Reed 5/27 10 Clyde D 2000/01
Scott Davies 5/13 11 Officer B 2000/01
Glen Young 5/6 Semi-Final Emerald F 2000/01
Scott Kunziak 6/26 1 Gembrook D 2001/02
Anthony Shepardson 6/28 2 Nar Nar Goon B 2001/02
Damien Capabianco 6/31 4 Tooradin D 2001/02
Matthew Meehan 5/48 5 Clyde A 2001/02
Brendan Fairlam 5/57 5 Lang Lang D 2001/02
Robert Sykes 5/48 5 Upper Beaconsfield E 2001/02
Ash Adams 5/6 5 Merinda Park Whites U/14 2001/02
Scott Kunziak 5/19 6 Clyde B 2001/02
Rick Dennerley 5/12 7 Officer A 2001/02
Damien Capabianco 5/23 8 Nar Nar Goon D 2001/02
Robert Sykes 5/25 8 Nar Nar Goon E 2001/02
Rick Dennerley 7/18 9 Tooradin A 2001/02
Rick Dennerley 7/46 10 Lang Lang A 2001/02
Tony Clarke 5/41 10 Cranbourne Meadows B 2001/02
Michael Querios 7/65 11 Gembrook B 2001/02
Colin Hodson 6/53 11 Cranbourne Meadows D 2001/02
Damien Capabianco 6/52 Semi-Final Emerald B 2001/02
Tony Clarke 6/20 1 Nar Nar Goon D 2002/03
Scott Kunziak 6/41 3 Cranbourne Meadows B 2002/03
Richard Baker 5/69 3 Cranbourne Meadows E 2002/03
Thalina Ilagratne 5/5 3 Emerald U/16 2002/03
Adrian Slater 5/31 4 Lang Lang B 2002/03
Brendan Fairlam 5/83 8 Upper Beaconsfield D 2002/03
Dion Olszewski 5/27 8 Catani E 2002/03
Brad Cook 5/36 10 Tooradin B 2002/03
Brendan Fairlam 7/119 10 Tooradin D 2002/03
Scott Kunziak 5/20 1 Cranbourne Meadows B 2003/04
Adrian Slater 5/9 2 Lang Lang B 2003/04
Lucas Carol 5/21 2 Clyde C 2003/04
John Proctor 5/52 6 Pakenham Upper D 2003/04
Martin Donaldson 6/8 7 Gembrook B 2003/04
Lucas Hooganboom 5/58 9 Beaconsfield B 2003/04
Trevor Lewtas 5/35 9 Upper Beaconsfield F 2003/04
Dustin Peebles 5/11 9 Lang Lang U/14 2003/04
Johnee Cuthbertson 5/22 10 Beaconsfield D 2003/04
Graeme Moss 5/45 11 Officer A 2003/04
Martin Donaldson 5/22 11 Officer B 2003/04
Dion Olszewski 5/9 12 Devon Meadows F 2003/04
John Proctor 5/25 3 Cardina D 2004/05
Brendan Fairlam 5/63 4 Kilcunda Bass B 2004/05
Nic Reed 6/42 4 Nar Nar Goon C 2004/05
Peter Shore 5/20 4 Clyde D 2004/05
Jason Viney 5/24 4 Upper Beaconsfield E 2004/05
Grant Pearson 5/22 4 Nyora U/16 2004/05
Scott Kunziak 5/38 3 Officer B 2004/05
Jason Viney 5/32 5 Pakenham Upper E 2004/05
Steve Tobin Snr 5/23 6 Koo Wee Rup B 2004/05
Jason Viney 5/34 6 Pakenham E 2004/05
Tim Inglis 6/61 8 Nar Nar Goon E 2004/05
Trevor Lewtas 7/59 9 Emerald C 2004/05
John Proctor 5/31 9 Cranbourne Meadows D 2004/05
Shaun Hughes 5/10 9 Devon Meadows U/16 2004/05
Scott Kunziak 7/27 10 Kilcunda Bass C 2004/05
David Slater 5/34 10 Lang Lang D 2004/05
Robert Strang 5/19 10 Beaconsfield E 2004/05
Nic Reed 5/59 11 Pakenham Upper C 2004/05
Damien Capabianco 5/32 Semi-Final Cranbourne Meadows B 2004/05
Nathan Beaver 5/38 2 Pakenham E 2005/06
Nathan Beaver 7/12 2 Nyora U/16 2005/06
Darren Morrow 5/46 3 Clyde A 2005/06
Steve Tobin Snr 5/38 3 Beaconsfield B 2005/06
Peter Shore 6/32 3 Nar Nar Goon D 2005/06
Martin Donaldson 7/9 4 Clyde B 2005/06
Johnee Cuthbertson 5/45 4 Clyde B 2005/06
Pat Graham 5/31 4 Officer E 2005/06
Jeff Gillespie 5/39 4 Tooradin E 2005/06
Jarrod Armitage 5/6 4 Kilcunda Bass U/14 2005/06
Mark Shaw 5/38 5 Lyndhurst Vikings C 2005/06
Gordon Lewis 5/37 5 Emerald E 2005/06
Jarrod Armitage 6/12 5 Merinda Park Whites U/14 2005/06
Michael Querios 6/39 6 Beaconsfield A 2005/06
Jess Mathers 7/54 7 Emerald B 2005/06
John Proctor 5/22 7 Catani D 2005/06
Michael Theodoridis 6/46 7 Koo Wee Rup E 2005/06
Anthony Burr 6/16 7 Beaconsfield E 2005/06
Jess Mathers 7/95 8 Nyora B 2005/06
Rick Dennerley 5/31 9 Tooradin A 2005/06
Nathan Beaver 6/94 9 Devon Meadows C 2005/06
Shannon Mathers 6/21 10 Pakenham A 2005/06
Gordon Lewis 5/33 10 Pakenham Upper F 2005/06
Michael Querios 6/48 11 Pakenham Upper A 2005/06
Jess Mathers 5/65 11 Cranbourne Meadows B 2005/06
Shannon Mathers 5/93 2 Cardina A 2006/07
Scott Kunziak 5/17 2 Upper Beaconsfield F 2006/07
Darren Smith 5/23 3 Tooradin B 2006/07
Jace Field 5/27 3 Cardina E 2006/07
Jess Mathers 7/47 4 Beaconsfield A 2006/07
Anthony Burr 5/110 8 Koo Wee Rup A 2006/07
Paul Humphrey 5/59 8 Lyndhurst Vikings E 2006/07
Shannon Mathers 5/60 9 Officer A 2006/07
Grant Pearson 8/7 10 Cranbourne Meadows D 2006/07
John Proctor 5/31 11 Tooradin D 2006/07
Shannon Mathers 6/19 1 Pakenham A 2007/08
Marcus Beaver 6/31 1 Clyde E 2007/08
Nathan Beaver 5/30 2 Cardina B 2007/08
Scott Kunziak 7/39 2 Pakenham Upper D 2007/08
Marcus Beaver 6/8 3 Cardina U/17 2007/08
Marcus Beaver 5/40 3 Cardina E 2007/08
Robert Strang 5/51 4 Tooradin E 2007/08
Jess Mathers 6/62 5 Officer A 2007/08
Chris Blake 5/41 5 Lang Lang B 2007/08
Nathan Beaver 5/39 10 Tooradin B 2007/08
Scott Kunziak 5/47 10 Tooradin B 2007/08
Robert Strang 5/61 10 Beaconsfield E 2007/08
Travis Canavan 5/50 11 Pakenham Upper A 2007/08
Jake Bloomer 5/62 1 Gembrook C 2008/09
Nathan Beaver 5/71 3 Upper Beaconsfield B 2008/09
Scott Strang 7/13 3 Catani C 2008/09
Dion Olszewski 5/40 3 Emerald D 2008/09
Matt Boswell 6/31 4 Pakenham C 2008/09
Nathan Beaver 5/84 10 Koo Wee Rup A 2008/09
Jamie Tapner 6/94 10 Lang Lang B 2008/09
Robert Strang 7/101 10 Koo Wee Rup E 2008/09
Shannon Mathers 5/68 1 Devon Meadows District 2009/10
Jace Field 5/15 2 Koo Wee Rup D 2009/10
Matthew Pongracic 5/29 3 Kilcunda Bass District 2009/10
Dhamra Fernando 6/8 4 Nyora D 2009/10
Grant Pearson 6/11 7 Pakenham D 2009/10
Marcus Beaver 5/12 10 Clyde B 2009/10
Josh Colomer 7/30 10 Emerald E 2009/10
Dhamra Fernando 5/20 11 Nyora D 2009/10
Josh Colomer 5/53 11 Cranbourne Meadows E 2009/10
Grant Pearson 5/35 13 Nar Nar Goon D 2009/10
Johnee Cuthbertson 6/55 Semi-Final Cardina D 2009/10
Brendon Fairlam 6/14 8 Tooradin B 2010/11
Steve Danity 5/36 8 Pakenham Upper D 2010/11
Johnee Cuthbertson 5/28 8 Tooradin E 2010/11
Shannon Mathers 7/71 12 Emerald District 2010/11
Jess Mathers 8/72 13 Devon Meadows District 2010/11
Shannon Mathers 5/43 14 Clyde District 2010/11
Jess Mathers 5/49 14 Clyde District 2010/11
Ash Baker 5/16 14 Emerald B 2010/11
Jess Mathers 5/23 4 Nyora District 2010/11
Brendon Fairlam 5/15 3 Catani District 2011/12
Dylan Cuthbertson 5/4 10 Upper Beaconsfield D 2011/12
Jess Mathers 5/26 11 Nyora District 2011/12
Dylan Cuthbertson 6/35 12 Lang Lang D 2011/12
Jamie Smith 5/18 2 Clyde 20/20 2012/13
Jamie Smith 5/44 4 Pakenham Upper Premier 2012/13
Matthew Dennerley 5/13 4 Officer U/15 2012/13
Johnee Cuthbertson 5/38 6 Clyde D 2012/13
Ash Baker 5/48 8 Officer F 2012/13
Shannon Mathers 5/99 12 Beaconsfield Premier 2012/13
Dale Cunliffe 5/40 12 Devon Meadows B 2012/13
Peter Abele 6/19 12 Koo Wee Rup F 2012/13
Brendon Fairlam 5/60 14 Clyde B 2012/13
Adam Newstead 5/67 Semi-Final Koo Wee Rup Premier 2012/13
Jess Mathers 8/5 3 Upper Beaconsfield Premier 2013/14
Karanvir Singh 5/12 4 Cardina C 2013/14
Grant Pearson 5/35 4 Tooradin B 2013/14
Uma Ratten 5/25 5 Beaconsfield B 2013/14
Luke Bee-Hugo 6/93 5 Lyndhurst Vikings E 2013/14
Corbin Barrenger 6/25 6 Nyora E 2013/14
Jess Mathers 7/31 7 Pakenham Upper Premier 2013/14
Adrian Slater 5/62 7 Koo Wee Rup C 2013/14
Luke Bee-Hugo 6/45 7 Pakenham E 2013/14
Josh Colomer 5/16 11 Cardina C 2013/14
Luke Bee-Hugo 6/45 11 Gembrook E 2013/14
Mitchell Ferguson 5/20 11 Clyde U/17 2013/14
Jess Mathers 5/26 12 Upper Beaconsfield Premier 2013/14
Luke Bee-Hugo 8/29 12 Beaconsfield E 2013/14
Dylan Cuthbertson 5/24 13 Emerald Premier 2013/14
Grant Pearson 5/12 13 Nar Nar Goon B 2013/14
Russell Jenkin 6/23 13 Clyde F 2013/14
Jarrod Armitage 6/86 14 Cardina Premier 2013/14
Luke Bee-Hugo 5/72 14 Lang Lang E 2013/14
Trevor Lewtas 7/26 Semi-Final Pakenham E 2013/14
Luke Bee-Hugo 6/90 Grand Final Officer E 2013/14
Luke Bee-Hugo 6/18 2 Cranbourne Meadows C 2014/15
Johnee Cuthbertson 6/6 2 Pakenham Upper F 2014/15
Luke Bee-Hugo 6/16 3 Nar Nar Goon B 2014/15
Jess Mathers 7/37 4 Koo Wee Rup Premier 2014/15
Dale Cunliffe 5/43 4 Koo Wee Rup B 2014/15
Luke Bee-Hugo 5/31 4 Pakenham Upper C 2014/15
Johnee Cuthbertson 5/7 5 Tooradin F 2014/15
Nicholas Phillips 5/54 5 Catani G 2014/15
Gurpreet Singh 6/33 7 Beaconsfield B 2014/15
Josh Colomer 5/16 7 Nar Nar Goon D 2014/15
Jess Mathers 5/41 12 Upper Beaconsfield Premier 2014/15
Dale Cunliffe 6/24 13 Gembrook B 2014/15
Tony Clarke 5/54 13 St Francis Xavier D 2014/15
Johnee Cuthbertson 5/49 13 Pakenham Upper F 2014/15
Shannon Mathers 5/60 14 Devon Meadows B 2014/15
Luke Bee-Hugo 5/40 14 Lyndhurst Vikings C 2014/15
Dale Cunliffe 6/43 Semi-Final Beaconsfield B 2014/15
Shannon Mathers 6/76 Grand Final Tooradin B 2014/15
Karanvir Singh 5/11 1 Tooradin B 2015/16
Peter Jessop 5/51 4 Devon Meadows B 2015/16
Robert Ferguson 5/22 4 Clyde G 2015/16
Jamie Smith 6/37 5 Emerald Premier 2015/16
Agyapal Sidhu 6/46 5 Koo Wee Rup B 2015/16
Johnee Cuthbertson 7/54 5 Upper Beaconsfield F 2015/16
Agyapal Sidhu 9/25 6 Nar Nar Goon B 2015/16
Tyson Bertrand 6/24 6 Emerald D 2015/16
Nicholas Phillips 5/45 6 Emerald G 2015/16
Grant Pearson 7/72 7 Gembrook B 2015/16
Josh Colomer 5/40 7 Officer F 2015/16
Daniel Diwell 6/45 12 Cranbourne Meadows Premier 2015/16
Jamie Smith 6/27 12 Cranbourne Meadows Premier 2015/16
Nathan Francis 5/42 12 Nar Nar Goon D 2015/16
Jordan Bertrand 6/46 13 Emerald B 2015/16
Scott Strang 5/49 Semi-Final Upper Beaconsfield F 2015/16
Johnee Cuthbertson 5/32 Grand Final Clyde F 2015/16
Thanuja Sererathna 6/20 2 Nyora E 2016/17
Gurpreet Singh 5/18 4 Koo Wee Rup B 2016/17
Karanvir Singh 5/45 4 Pakenham D 2016/17
Joshua Araniakulathil 6/7 4 Cranbourne Meadows 1 Day Comp 2016/17
Leigh Paterson 6/96 5 Tooradin Premier 2016/17
Scott Kunziak 5/66 5 Officer E 2016/17
Gurpreet Goraya 5/14 6 St Francis Xavier B 2016/17
Paul Filppone 5/15 6 St Francis Xavier B 2016/17
Rodney Harwood 5/17 6 Catani E 2016/17
Daniel Diwell 6/45 7 Emerald Premier 2016/17
Cory Moncrieff 6/23 8 Koo Wee Rup D 2016/17
Jass Dhaliwal 6/23 12 Devon Meadows B 2016/17
Daniel Diwell 6/33 13 Upper Beaconsfield Premier 2016/17
Jamie Smith 6/28 13 Carlisle Park Vikings B 2016/17
Karanvir Singh 5/37 13 Officer D 2016/17
Grant Mills 6/48 13 Nyora E 2016/17
Nicholas Phillips 5/27 13 Nyora E 2016/17
Scott Strang 5/25 14 Emerald F 2016/17
Cory Moncrieff 5/27 Semi-Final Clyde D 2016/17
* : achieved as a junior